Interaktīvā izziņas spēle “Pret straumi” upes promenādē

Lai gan darbi pie Rēzeknes upes promenādes labiekārtošanas turpinās, tā jau ir kļuvusi par iedzīvotāju iecienītu pastaigu vietu. Lai to padarītu saturiski piepildītāku un pastaigas Rēzeknes upes krastos iegūtu pievienoto vērtību, jau tagad promenādes garumā visiem viedierīču lietotājiem pieejama interaktīva izziņas spēle „Pret Straumi”.

Spēlē apvienoti dažādi elementi – gan orientēšanās, gan jautājumi, kas pārbaudīs zināšanas par dabu, vēsturi un pašu pilsētu. Spēle būs labs brīvdienu izaicinājums, lai pastaigas gar Rēzeknes upi padarītu daudz aizraujošākas. To var izmantot gan individuāli, gan ģimenēm. Spēles tempu var noteikt paši spēlētāji. Galvenais ir atrast un izpildīt uzdevumus, atrast kodus un atbildēt uz jautājumiem, tā krājot spēles punktus.

Lai spēlētu, nepieciešams:

  • lejupielādēt bezmaksas lietotni „Actionbound”;
  • doties pie Rēzeknes tūrisma informācijas centra (Krasta iela 31);
  • noskenēt pie Rēzeknes TIC pieejamo spēles sākuma QR kodu (aplikācijā izvēloties opciju „Skenēt kodu”;
  • doties pastaigā.

Seko maršrutam un veic uzdevumus!

Derīgi zināt, ka spēles maršruts ir lineārs, tā sākums ir pie Rēzeknes TIC un noslēgums pie Olimpiskā centra „Rēzekne”. Spēle nav obligāti jāveic tikai kājām, „Pret Straumi” piedzīvojumā var doties ar velosipēdu, skūteri, skrituļdēli u.tml.

Pirms pastaigas pārliecinies, ka telefons vai planšete ir uzlādēts un ir iespējoti Mobilie dati un GPS!

Sākums

Rēzeknes TIC

Papildus informācija