Sports un atpūta Olimpiskajā centrā “Rēzekne”

“Olimpiskais centrs Rēzekne” ir unikāla bāze, kurā ietilpst pilnīgi viss, kas nepieciešams, lai atpūstos, pavadītu aktīvi brīvo laiku, kā arī organizētu sporta aktivitātes un pasākumus.

 “Olimpiskais centrs Rēzekne” ir ļoti plašs un daudzveidīgs uzņēmums, kas sastāv no 6 vienībām. Un beidzot pēc ziemas sezonas, no 7.maija ir atsākusi darbu centra “karstā sirds” – brīvdabas peldbaseina zona.


Laikā, kad darbojas atklātais peldbaseins, ledus halles kompresori, uzturot ledu, izjūt pastiprinātu slodzi, kompresoru darbības saražotais siltums tiek nevis vienkārši novadīts ar dzesēšanu atmosfērā, bet maksimāli lietderīgi izmantojot koģenerācijas sistēmu, izmantots āra peldbaseina sildīšanai, kā arī iekšējo ūdens tīklu priekšuzsildīšanai. Āra peldbaseina zonā ietilpst bērnu baseins (29Co-30Co), 25 m garš baseins ar 6 celiņiem (26Co-28Co), rekreācijas zona ar saunu un džakuzi. Arī 2024. gada vasara solās būt karsta un ar vairākiem pasākumiem piepildīta. Visa aktuālā informācija tiek ievietota mājaslapā un OCR sociālajās platformās. 

  • Aicinām ņemt vērā, ka bērnu peldbaseins sāks savu darbu no 01.06.2024. Publiskās peldēšanas laikus var aplūkot https://ocr.lv/pool/

Mākslīgā seguma futbola laukums ar apgaismojumu un 960 skatītāju tribīnēm nodrošina augstas kvalitātes treniņu, sacensību un sporta pasākumu norisi āra apstākļos neatkarīgi no gadalaika un laikapstākļiem. Aprīlī aktīvi tiks rīkoti futbola čempionāti, kuru norisei var sekot mājaslapā. Aicinām visus nākt atbalstīt spēlētājus!

Olimpiskā centra arēnā ietilpst universālā sporta zāle, kuru droši varam saukt par “transformeri”. Zāle ir aprīkota ar tribīnēm, kas paredzētas 680 skatītājiem. Tāpat ir pieejama nolaižama starpsiena, kas sadala zāli divos atsevišķos laukumos un nodrošina ērtu treniņu un sacensību norisi. Basketbola grozi atbilst FIBA standartiem, ir iespējama zāles pielāgošana florbolam, novietojot bortus, romiešu cīņām, izveidojot šim sporta veidam specializētu segumu – sporta paklājus, kā arī citām jomām, piemēram, sporta dejām, mākslas vingrošanai un pat boksam.

Uzņēmuma “aukstā sirds” – ledus halle ir aprīkota ar 529 skatītāju vietām, LED ekrānu, profesionālu mūzikas apskaņošanu, kas ļauj izbaudīt kvalitatīvus pasākumus un spēles. Ir pieejamas 6 ģērbtuves, ekipējuma žāvēšanas telpas, slidu asināšanas pakalpojumi, treneru, tiesnešu un VIP skatītāju telpas. Regulāri tiek organizēta publiskā slidošana un publiskā slidošana ar nūjām, kad ikviens interesants ir laipni gaidīts aktīvi pavadīt brīvo laiku vai izmēģināt savas spējas jaunā sporta veidā. Katru gadu tiek rīkots amatieru komandu hokeja čempionāts, kur norisinās tiešām ļoti sīvas un interesantas spēles, kuras piepilda visas tribīnes ar atbalstītājiem.

Visiem veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējiem ir iespēja apmeklēt trenažieru un aerobikas zāli, kas ir aprīkota ar Reaxing, Telju un Freemotion aprīkojumu funkcionāliem un spēka treniņiem, kā arī neiromuskulāro treniņu programmām. Sporta zāles darba laikā ir pieejami profesionāli treneri – instruktori, kuri vienmēr ir gatavi palīdzēt, ieteikt vai vadīt individuālu treniņu. Zāles darba laiks un kontakti ir pieejami OCR mājaslapā.

Vieta, kur pārnakšņot ar komfortu un mieru – Hotel Restart. Stabila 83% noslodze (vidējais vērtējums, ņemot vērā ziemas mēnešus), Booking.com vērtējums – 8,9 balles un vairāk nekā 70 pastāvīgi sadarbības partneri, 29 numuriņi, augstas kvalitātes apkalpošana, kafejnīca “Restart Pīlādzītis”, iekšējā spa zona, konferenču zāle, tas viss ir tepat, vienuviet. Tuvojoties siltajam laikam, viesnīcas noslodze strauji paaugstinās, tāpēc aicinām visus savlaicīgi veikt rezervācijas.

Share this post: