“Roadgames” virtuāla piedzīvojumu spēle pilsētā

Aktīvākajiem Rēzeknē ir pieejama pavisam atraktīva virtuāla piedzīvojumu spēle “Roadgames”, kas radīta, lai dotu cilvēkiem iespēju būt aktīviem ārpus mājas, sajust piedzīvojumu garšu un parādīt, ka arī Rēzeknē ir vēl daudz neizzinātu un interesantu vietu. 

Spēle pārbaudīs dalībnieku atjautību, vērību un reakcijas ātrumu. Virtuālo orientēšanās spēli veido vairāki uzdevumu veidi, kas būs interesanti gan ceļot gribētājiem, gan radošajiem prātiem, gan erudītākajiem spēlētājiem. Tie ļaus pārbaudīt gan prāta, gan fiziskās spējas. Uzdevumi ir dažādu veidu un grūtības pakāpes – lietotnes kartē atzīmēto dārgumu vākšana, izskrienot konkrēto maršrutu noteiktā laikā; dabas, mākslas, arhitektūras un citu objektu atpazīšana reālajā vidē pēc dotās fototogrāfijas; kartē slēpto punktu meklēšana, nokļūstot noteiktā rādiusā un sekojot procentu skalai lietotnē, un citi. Tā, piemēram, foto atpazīšanas uzdevumi būs piesaistīti konkrētai lokācijai, kur būs vajadzīga ērgļa acs precizitāte, izvēloties kādu no punktiem kartē, dodoties to meklēt un atzīmējot pareizo atbildi. 

Spēle ir pieejama aplikācijā „Roadgames”, kuru var lejupielādēt ikviens, kuram ir pieejams viedtālrunis. Lai spēlētu nepieciešams tikai uzlādēts telefons, internets un labs noskaņojums! 

Laisties piedzīvojumā var gan individuāli spēlētāji, gan komandas, izvēloties sev tīkamāko pārvietošanās veidu – doties kājam, ar velosipēdu, skūteri u.t.t. 

Lai spēlētu spēli:

  • Lejupielādē lietotni „Roadgames”
  • Iepazīsties ar noteikumiem un uzdevumu veidiem
  • Uzsāc spēli no jebkuras vietas,  izvēloties kādu no uzdevumiem, kas attēloti spēles kartē
  • Dodies piedzīvojumā!
  • Spēles rezultātus pēc spēles beigām apskati lietotnē

Ņem vērā, ka piedalīšanās spēlēs ir maksas pakalpojums, tāpēc izpēti apmaksas kārtību, pirms doties piedzīvojumā.

Ilgums

~ 2 stundas