Kovšu ezera parks

Lieliska vieta pilsētas centrā pie ezera, kas ir kļuvusi par populāru atpūtas vietu katram dabas un aktīvās atpūtas cienītājam, kur papildus dabas ainavām ir pieejamas arī dažādas izklaides, aktivitātes un pakalpojumi. Parks ir veidots no jauna, un pēc teritorijas labiekārtošanas sadalīts vairākās zonās:

Pludmales zona

Pludmales zonā atrodas labiekārtotas atpūtas vietas (piknika un ugunskura vietas, soliņi). Uz lielā zāliena, kas atrodas blakus smilšu pludmalei, ir bērnu rotaļu laukums un divi volejbola laukumi. Turpat pludmalē ir veikborda trase, SUP dēļu un ūdens bumbu nomas punkts. Ģimenēm ar bērniem ir lieliska laika pavadīšanas vieta – jauna kafejnīca ar āra terasi un ēkai pieguļošu skatu platformu uz ezeru.

Promenādes zona
Promenādes zona ir labiekārtota ar laivu piestātnēm, atpūtas zonām, apstādījumiem, gājēju celiņiem, āra trenažieru laukumu un autostāvvietu.
Dabas takas zona
Dabas takas zona ir paredzēta pastaigām visos gadalaikos, tā ir ~3 km gara, un iet apkārt visam ezeram, veidojot vietām bruģētu un vietām uz balsta baļķiem noturīgu koka promenādi.
Laivu mājas zona
Laivu mājas zona ar jaunu laivu māju, tajā atrodas laivu noma/inventāra noliktava un laivu piestātne ar piebraucamo ceļu, stāvvietām, laivu rampu (slipu) laivu nolaišanai ūdenī ar autotransportu.
Kempinga zona - Camper park Rēzekne

Kempinga zonā atrodas kempinga administratīvā ēka un kempinga parks ar profesionāli aprīkotām kemperu stāvvietām. Parks ir labiekārtots ar peldvietu, telšu vietām, pludmales volejbola un futbola laukumiem un bērnu rotaļu laukumu. Vasarā kempinga teritorijā ir atklāts ūdens piepūšamo atrakciju parks.

Atrašanās vieta

Atbrīvošanas aleja 47b