Ekskursija “Pilsēta Latgales sirdī” (ar gidu)

Pilsētu vienmēr labāk iepazīt ar kādu, kurš var parādīt tās izcilākās vietas un pastāstīt tās stāstu, tāpēc aicinām iepazīt pilsētu ar tradicionālu ekskursiju pa pilsētu ar gidu. Ekskursijas gaitā iepazīstināsim ar klasiskiem apskates objektiem, ēkām un vēsturiskajiem notikumiem, kas ir raksturīgi tikai mūsu pilsētai un reģionam kopumā.

Ekskursija sākas ar stāstu par Rēzeknes vēstures līkločiem pilskalna pakājē, turpinās ar pilskalna leģendu, aizved uz vēsturisko Latgales ielu un uz kādu no pilsētas baznīcām. Ekskursijas maršruts ved cauri pilsētas vēsturiskajām ieliņām, kā arī nonāk pie jaunajiem skvēriem un modernajiem, pēdējā desmitgadē uzceltajiem objektiem. Ekskursija noslēdzas ar stāstu par mūsdienīgo Rēzekni Olimpiskā centra laukumā vai Zeimuļa tornī ar panorāmas skatu.

Noderīgi

Ekskursijas garums – 1,5 h, tā paredzēta apskatei ar transportlīdzekli (autobuss, automašīna), taču iepriekš vienojoties, iespējams noorganizēt ekskursiju kājām. Tāpat, iespējams pielāgot maršruta apskates vietas, koncentrējoties uz konkrētās grupas vēlmēm un interesēm.

Ekskursijas cena: LV grupai līdz 30 pers. 28.00 eur, ENG grupai līdz 30 pers. 32.00 eur, individuāli – 15.00eur

 

Atrašanās vieta

Krasta iela 31, Tūrisma informācijas centrs

Ekskursijas pieteikšana

+371 26332249
tic@rezekne.lv