Ekskursija Latgales vēstniecībā GORS (ar gidu)

Kopš 2013. gada Latgales vēstniecība GORS ir vieta, kas rada un vēsta Latgales stāstu. Tā ir pirmā Latvijā no pamatiem uzceltā koncertzāle, ar pasaules līmeņa akustiku. Te satiekas kultūras mantojums un senas vērtības, tradīcijas un jaunrade, valoda un notikumi, nozīmīgākās pasaules tendences, māksla, kultūra, dejas un dziesmas.

Ekskursija Gorā ir unikāla iespēja ieskatīties aizskatuvē, apmeklēt divas akustiskās koncertzāles, mēģinājumu telpas, grimētavas u.c. telpas, kurās ierasto kultūras pasākumu apmeklētāji parasti netiek, sajust īpašo auru telpās, kur parasti norisinās muzikāli dramaturģiski uzvedumi (opera, balets, mūzikli) un dažādi koncerti.

Dodoties ekskursijā, jūs gida pavadībā dosieties emocionālā, izzinošā un izklaidējošā, stundu garā ceļojumā pa Latgales vēstniecības GORS māju un noslēgumā baudīsiet skaisto ainavu, kas paveras no jumta terases.

Ekskursijas cenas: 2,00 €/ pers.  ja grupā ir mazāk par desmit cilvēkiem – 20,00 €. Skolēniem, studentiem, senioriem, pirmās un otrās grupas invalīdiem – 1,50 €/ pers.

Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs. Lai prognozētu ekskursantu skaitu, apmeklētāji aicināti ekskursijām pieteikties līdz piektdienas pēcpusdienai, zvanot +371 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv. Ekskursijas maksa, neatkarīgi no cilvēku skaita, ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €.

Atrašanās vieta

Pils iela 4

Ekskursijas pieteikšana

+371 64633303
koncertzale@rezekne.lv