Ko darīt Rēzeknē vasarā

Rez_ezers_by_Zaremba_2

Izklaidējies aktīvi

Ja gribi gan peldēties, gan doties pastaigā, gan nomāt ūdens atpūtas inventāru, gan baudīt gardus ēdienus, dodies uz Kovšu ezera parku. Tā ir lieliska vieta pilsētas centrā pie ezera, kas ir kļuvusi par populāru atpūtas vietu katram dabas un aktīvās atpūtas cienītājam, kur papildus dabas ainavām ir pieejamas arī dažādas izklaides, aktivitātes un pakalpojumi.

Dodies izbraucienā ar smailīti pa Rēzeknes upi – tu varēsi izvēlēties sev piemērotu maršrutu, izbraucot cauri pilsētas centram un ieraugot Rēzekni no pavisam cita skata punkta. Savu smailīti rezervē ar Smailīšu nomu “Mirka”.

Ja gribi atveldzēties no vasaras, dodies uz Rēzeknes Olimpiskā centra ledus halli, kur tiek aicināti visi slidot gribētāji – gan tie, kas jau aizmirsuši bērnībā apgūtās slidošanas prasmes, gan tie, kas nekad iepriekš nav stāvējuši uz slidām, un tie, kas ir aizrautīgi slidotāji.

Bernu_baseins

Izbaudi laiku kopā ar bērniem

Relaksējies un atpūties no ikdienas darbiem Rēzeknes Olimpiskā centra āra baseinā. Šeit vecāki varēs gūt mierīgu atelpas brīdi, jo seklais bērnu baseins ar slidkalniņu būs izcila vieta, kas piesaistīs bērnu uzmanību uz ilgu laiku. Vasaras priekus baseina siltajā ūdenī iespējams piedzīvot arī dienās, kad saule slēpjas aiz mākoņiem, jo bērnu baseina nemainīgā ūdens temperatūra ir +29 grādi.

Rēzeknes Kultūras un atpūtas parka teritorija ir sadalīta vairākās zonās, kurās ikviens atradīs sev vēlamo nodarbi. Aktīvākajiem – jauns skeitparks, sportiskākajiem – BMX velo trase un āra trenažieru laukums. Ģimenēm ar mazākiem bērniem ir iespēja atpūsties videi draudzīgā bērnu rotaļu laukumā, kas veidots no koka

kuup 3

Pārsteidz sevi ar jaunām garšām

Izbaudi visas kafijas nokrāsas un garšas nianses kafijas konceptveikalā/kafejnīcā “KUUP”. Kafejnīcu ir izveidojuši vienīgie kafijas grauzdētāji Latgalē, kas iepazīstina latgaliešus ar kafijas dzeršanas kultūru. Te vienmēr atrodama svaigi grauzdēta kafija, gardas kūkas, sendviči, kafijas brūvējamie rīki un lieliska atmosfēra.

GORS_Jumta_terase-26

Baudi vasaras kultūras programmu pilsētā

Vasarīgas noskaņas koncertprogrammu un kino  baudi jumta terasē Latgales vēstniecība GORS, savukārt,  pakutināt visas maņas, neatkarīgi, vai tas būtu kāds pasākums, kino seanss vai garda maltīte vari turpat esošajā restorānā “Zīds”

Īstiem mākslas gardēžiem noteikti jāapmeklē izstāžu zāle Mākslas nams. Šajā greznajā, 19. gadsimta beigās celtajā savrupnamā šobrīd apskatāma ekspozīcija „Latgales glezniecība”. Iepazīsti Latgales vecmeistaru un jaunās paaudzes darbus, kā arī baudi atjaunoto un krāšņo interjeru.