KRIETNĀ PUIŠA RITUĀLA NOKAUŠANA. DAILES TEĀTRA IZRĀDE

KRIETNĀ PUIŠA RITUĀLA NOKAUŠANA
No angļu valodas tulkojusi Kintija Rodžersa
Viņš bija parasts zēns – viņa vecāki nebija ne īpaši labi, ne īpaši slikti. Viņš bija draugs draugiem un ienaidnieks ienaidniekiem, un iemīlējās meitenēs, kuras ne vienmēr bija tā vērtas. Neviens pat nenojauta, kādi galvu reibinoši panākumi viņu sagaida.
Viņa vārds ir Georgs Mastromass, un viņam lemts kļūt par vienu no bagātākajiem un ietekmīgākajiem cilvēkiem zemes virsū. Bet vai ir vērts iemantot visu pasauli, ja riskē pazaudēt savu dvēseli?
Dzīve viņam nemitīgi piespēlē liktenīgas izvēles – un viņš ikreiz izdara pareizo. Vai viņš tā rīkojas labestības vai gļēvulības vadīts? Vai viņš patiesi ir krietns puisis vai vienkārši gļēvulis, kurš grib izskatīties krietns? Kā Georgs rīkosies savas dzīves svarīgākās izvēles priekšā?
Kellijs ar savu lugu pārsteidza Londonas kritiķus – tas ir teksts, kas nemitīgi uzdod jautājumus par to, kādi motīvi liek mums dzīties pēc panākumiem un ko esam gatavi upurēt, lai iegūtu to, ko iekārojam.
Denisa Kellija luga “Georga Mastromasa rituālā nokaušana” atklāja Londonas Karaliskā galma teātra (The Royal Court Theatre) sezonu 2013. gadā, kad tās māksliniecisko vadību pārņēma Vikija Feterstone (Vicky Featherstone). Georga lomā šajā uzvedumā bija godalgotais britu aktieris Toms Bruks (Tom Brooke).
Lomās: Lauris Dzelzītis un Juris Bartkevičs (Georgs Mastromass), Artis Robežnieks (M), Zane Jančevska vai Ieva Segliņa (A), Lauris Subatnieks (Gels), Gints Grāvelis (Portjē), Niklāvs Kurpnieks (Pīts), Marta Lovisa Jančevska (Luīza)

Režisore: Eimija Milbērna (Amy Milburn)

Biļešu cena 18 – 26 EUR

Biļetes var iegādāties šeit
Atrašanās vieta
Latgales vēstniecība GORS, Pils iela 4, Rēzekne
Datums
2024.04.12
Laiks
18:00
20:30