Piedzīvo kino savā automašīnā

Milzīgs ekrāns brīvā dabā, uz kura tiek rādītas filmas, un noparkotas automašīnas, kurās sēdošie vēro uz ekrāna notiekošo. Vai šķiet, kā aina, kas iespējamas tikai ārzemēs?  Jau no decembra šādu neierastu veidu, kā baudīt kino, piedāvā “Camper Park Rezekne”.

Autokinoteātris — tā ir iespēja mīļāko filmu noskatīties labā kvalitātē, taču unikālos apstākļos – Rēzeknes ezera krastā. Attēls un skaņa būs baudāma tāda pati kā mākslas kinoteātrī, taču jums nebūs jāsēž blakus nejaušiem kaimiņiem, filmas laikā paliekot savā ērtajā automašīnā. Autokinoteātrī pieejamas 36 auto vietas, skaņa tiek nodrošināta caur autoradio un lielais 6×4 LED ekrāns ļauj skatīties filmas visu diennakti, arī tad, kad ārā ir gaišs. 

Pats labākais, ka izpētīt kino repertuāru un iegādāties biļetes iespējams tiešsaistē.

Protams, ka āra kinoteātru darbība ir cieši saistīta ar sezonu. Autokinoteātris darbosies arī gada siltākajos mēnešos. Tas radīs iespēju baudīt neatkārtojamo atmosfēru, kas apvieno jaunās tehnoloģijas: LED ekrānus, stereo skaņu, un vasaras vakaru romantiku. Apmeklējot šādu kinoteātri, varēsiet jautrā kompānijā pulcēties zem zvaigžņotām debesīm lielā ekrāna priekšā, aizmirstot par smacīgām zālēm un kaitinošiem blakussēdētājiem.

“Camper Park Rezekne” ir salīdzinoši jauna atpūtas vieta Rēzeknes ezera krastā, kas gatava nodrošināt kvalitatīvu servisu visiem tiem tūristiem, kas ceļojumā ir devušies ar savu treileri, autokaravānu vai telti. Kemperu parks darbojas cauru gadu, piedāvājot visu nepieciešamo ceļotāju atpūtai, kā arī plašu izklaides iespēju klāstu ikvienam gribētājam. Vasarā šeit darbojas arī piepūšamās ūdens atrakcijas, gan lieliem gan maziem apmeklētājiem. Blakus, gar ezera krastu iet pastaigu dabas taka ~3 km gara, tā ir labiekārtota ar vairākām atpūtas vietām, laivu piestātnēm, skaistiem apstādījumiem, āra trenažieru laukumu un autostāvvietu.

Kur? Ezera iela 9b

Sazinies! +371 23552700

Uzzini pats! https://camperpark.club/

Share this post: