Ziemas atpūta Rēzeknē

Ziema, neskatoties uz aukstumu, ir gada skaistākais periods, kurā paveras plašas atpūtas un piedzīvojumu iespējas, tāpēc piedāvājam idejas, kā savu ziemu padarīt krāsaināku Rēzeknē. Smelies mājīgu un sildošu viesmīlību tepat Latgales sirdī!

 

Kulturālie vakari GORĀ

Kad pilsētā satumst, kā īsts kultūras ceplis, pašā pilsētas centrā uzmirdz Latgales vēstniecība GORS. Apmeklē kino, nogaršo izsmalcinātas vakariņas kafejnīcā “Zīds”, baudi mākslas burvību Gora izstāžu zālē vai ieplāno kādu pasākumu. 

Ziemas periodā iekštelpu pasākumiem piemīt sava maģiskā atmosfēra, bez steigas, bez drūzmēšanās, tikai draugu vai ģimenes kompānijas sirdssiltums un interesanta izrāde.

Atklāj savu kultūras baudījumu GORĀ: www.latgalesgors.lv  

Rēzeknes stāsti latgaliski

Lai gan ārā ir iestājusies ziema, tas nenozīmē, ka nevar doties pastaigā. Lai vakara pastaigas pa pilsētu padarītu daudz interesantākus, Rēzeknē ar audio gida palīdzību ir iespējams noklausīties stāstījumus par dažādiem ievērojamākajiem objektiem. Tā ir lieliska iespēja iepazīties tuvāk ar pilsētā nozīmīgu objektu nozīmi un vēsturi. Sagatavoti un ierakstīti ir 11 stāstījumi par ievērojamākajiem objektiem Rēzeknē, kas atspoguļo pilsētas vēsturi un dažādus notikumus, kas ar tiem saistīti. Un, kas pats labākais – stāstus ir iespējams noklausīties arī latgaliešu valodā.

Meklē audio gida norādes pie objektiem vai Rēzeknes tūrisma mājaslapā: https://visit.rezekne.lv/objekti/pastaiga-ar-audiogidu/

Atbrīvojies no ikdienas rūpēm

Nesen Rēzeknē vēris vaļā durvis jaunais SPA – RelaxLine. Vieta, kur varēs baudīt ne tikai silto baseina ūdeni, bet arī 3 dažādu veidu pirtis, ļauties profesionāļu gādībai un izjust masāžu, SPA procedūru burvību. RelaxLine pārvērtīs drūmos un aukstos vakarus relaksējošā atpūtā ar daudzveidīgām ķermeņa procedūrām gan individuāli, gan draugu vai ģimenes lokā.

Vairāk informācijas: https://visit.rezekne.lv/2023/11/16/relaxline-spasauna/

 

Sasildies ar vietējām garšām​

 Ja vēlies sasildīties un sātīgi paēst izcilus burgerus un karbonādes, tev jādodas uz “IGGI bārs & karbonādes”. 

Tur tevi sagaidīs īpaša ēdienkarte, neatkārtojama atmosfēra un ar siltumu piepildītu atdevi – latgaļu viesmīlība! 

 

Īsta Latgales kafija “KUUP” kafejnīcā

Kā vislabāk iegūt enerģiju tumšos ziemas vakaros, ja ne izbaudot tasīti karstas, stipras kafijas? Atklāj visas kafijas nokrāsas un garšas nianses kafijas konceptveikalā/kafejnīcā “KUUP”

Kafejnīcu ir izveidojuši vienīgie kafijas grauzdētāji Latgalē, kas iepazīstina latgaliešus ar kafijas dzeršanas kultūru. 

Pavadi savu laiku aktīvi

Ja vēlies sagatavoties aizsalušiem ezeriem un dīķiem, vienlaicīgi sajūtot ātrumu un kustības prieku, tad Olimpiskā centra Rēzekne ledus halle ir īstā vieta kur pavadīt savu vakaru. 

Ledus hallē slidot var gan ar savām slidām, gan iznomāt tās uz vietas. Iesācējiem ir iespēja  iznomāt īpašus slidošanas apmācības trenažierus. 

Vasaras garšas ziemā​

„Rožleju vīna darītava” tepat pie Rēzeknes aicina palutināt garšas kārpiņas ar vietējo sezonālo ogu un augļu vīniem un izbaudīt mākslinieciska dizaina ēstētiku vīna darītavā, kā arī gūt iedvesmu, klausoties tās tapšanas stāstā, un kaut uz mirkli atgriezties vasarā caur vasaras ogu un augļu garšām vīna glazē.

Adrenalīna cienītājiem

Sarkaņkalns ziemas sezonā ir atvērts kā lieliem, tā maziem ziemas sporta cienītājiem. Kalnā darbojas 2 pacēlāji un pieejamas vairākas trases lēzenajā un stāvajā nogāzē, tostarp arī “ragaviņu nogāze”, tāpēc vieta piemērota dažāda vecuma un prasmju līmeņa slēpotājiem, snovotājiem un citu ziemas aktivitāšu mīļiem.

Share this post: